Ümraniye Klima Servisi 443 3248

7/24 Servis Hizmeti Vermekteyiz

Ümraniye Teknik Servis
Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye klima servisi avantajları ile kusursuz servis.Isıtma ve soğutma işlevi gören ve yaşantımıza olan klima kullanımı uzun senelerdir pek çok kişinin hayatına girmiş durumda bulunuyor.Senelerce klima kullananların istedikleri imkanlardan birisi ise uzun vadede klima kullanımını sağlamak oluyor. Uzun vadeli olarak klima kullanmak isteyen kişilerin yapacağı en önemli şey ise alacakları klimanın kaliteli ve uygun bir cihaz almaktan geçiyor.

 
Ümraniye Hidrofor Servisi

Klima Bakımı

Klima alırken uzun ömürlü olacak ve sorunsuz bir kullanım sağlayacak klimaların seçimi ilerleyen dönemlerde kişilerin hayatlarını kurtarıyor.Bu sebeb ile her ne olursa olsun hatta hangi beyaz eşya olursa olsun aynı arabalarımız gibi periyodik bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırınız.Ümraniye klima servisi sizlere klima bakımından klima arızalarınıza kadar her türlü desteği hızlı ve kaliteli teknisyenleri ile vermeye devam ediyor.

 
Ümraniye Teknik Servis

Klima servisi sektöründe servis hizmeti verdiğimiz cihazlar ve markalar. Demirdöküm, Baymak, Regal, Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Fujitsu, Mitsubishi, Samsung, Sharp, Sunny, Toshiba, Vestel, Midea. Klimaların bakımsız kaldığında patladığına şahit olduk.Evimizi ve en önemlisi kendi sağlığımızı düşünerek cihazlarımızın kontrollerini aksatmayalım.Klima seçiminden sonra uzun vadede klima kullanımı isteyen kişilerin 6 aylık düzenli periyotlarla kombilerine bakım yaptırmaları gerekiyor.Bakım yapılmayan klimalarda sorunlar daha çok oluyor ve kısa zamanda kullanılamaz bir hale geliyorlar.Klima bakımında ise gerçekten bakım yapacak olan kişilere müracaatta bulunmak en faydalı klima kullanımını sağlıyor.

Ümraniye İlçesi Kombi Arıza - Klima Arıza - Hidrofor Arıza - Kazan Arıza - Brülör Arıza - Klima Montaj -Hidrofor Montaj - Kombi Kart Tamiri - Klima Gaz Dolumu - Yoğuşmalı Kart Tamiri - Denge Tankı Değişimi -Kombi Gaz Valfi -Kombi Fan Tamiri - Yoğuşmalı Kombi Fan Tamiri

Ümraniye Kombi Tamiri